Vyhledávání

Kontakt

Riviera Lipno J415

+420 774215316

rivieralipnoj415@seznam.cz

Okolí apartmánu nabízí mnoho příležitostí k aktivní dovolené.

Aquaworld Lipno - aquapark s celoročním provozem s plaveckým bazénem, vířivkou, vodní skluzavkou, bazénem s protiproudem a hopsáriem vybaveným prolézačkami, skluzavkami i nafukovacími atrakcemi pro děti. K dispozici jsou finské sauny a masérské služby. Pro handicapované osoby je tu bezbariérový přístup s bazénovým zvedákem Delfín. https://lipno.info/zazitky/aquaworld-lipno.html

Wellness - https://lipno.amenity.cz/sluzby/relaxhttps://www.hotelfrymburk.cz/

Bobová dráha - dvě bobové dráhy – horská a korytová. https://www.slideland.cz/

Sport arena - bowling, squash, badminton apod.  https://lipno.amenity.cz/sluzby/sport-arena

Přístav Marina Lipno - možnost zakotvení vlastní lodi, případně půjčení. V areálu je také půjčovna sportovního vybavení Intersport rent, kde si lze půjčit kola, dětské vozíky, koloběžky, in-line brusle.

Lanový park Lipno - park se nachází přímo u centrálního parkoviště a nabízí několik možnotí lanových cest jak pro dospělé, tak i pro děti. https://www.lipno.info/zazitky/lanovy-park.html 

Stezka korunami stromů - Dřevěná stezka zakončená 40 metrů vysokou vyhlídkovou věží. V provozu je od roku 2012. Z vyhlídkové věže se nabízí výhled na téměř celé Lipenské jezero, okolí Šumavy a Novohradské hory. Cestu dolů si lze zkrátit nejdelším suchým toboganem v ČR v délce 52 metrů. https://www.stezkakorunamistromu.cz/

Lyžování - V obci je vynikající ski areál Kramolín se 7 sjezdovkami, umělým zasněžováním a lyžařskou školou pro děti. Nedaleko za hranicemi s Rakouskem se nachází další střediska Hochficht a Sternstein.

https://www.lipno.info/lipnoservis.html 

https://www.hochficht.at/cs/zima-winter 

https://www.sternstein.at/seite/10307-Willkommen 

Bruslení na zamrzlém Lipně - v zimních měsících si můžete v zimě užít největší ledové plochy v Čechách a nejdelší bruslařské dráhy na světě (10.922 metrů).

Cyklotrasy na Lipně - www.lipnocentrum.cz/letni-aktivity/

V obci je dále mnoho restaurací, kde lze strávit příjemné chvíle. Samozřejmostí jsou dětská hřiště - jen v okolí Mariny Lipno se nachází 5 velkých, výborně vybavených hřišť.

Nakoupit lze v obchodním domě Coop, který se nachází na centrálním parkovišti v těsné blízkosti lanového parku a ski areálu.